09:00 – 16:00
Weekend - sobota, niedziela

Wzmacniacz mocy do telewizora Tangent Ampster TV II

Bluetooth 5.0 AptX-HD
HDMI wyjście ARC
Subwoofer wejście Jest
Moc wyjściowa (4 Omów) 50 W
  • Dostępność: W magazynie
1,092zł
Order in 1 click
We will call you back and clarify the details
Kupując sprzęt:
  • dodatkowa gwarancja - 2 lata
  • instalacja i konfiguracja
  • przesłuchanie wstępne

Opis

Tangent Ampster TV II to najlepszy wzmacniacz poprawiający dźwięk Twojego telewizora. Dzięki zaawansowanej łączności Bluetooth 5.0 HD i wejściu HDMI, Tangent Ampster TV II zapewnia płynną i doskonałą jakość dźwięku dla potrzeb rozrywki audio-wideo.


Doświadcz niezrównanej jakości dźwięku dzięki wzmacniaczowi Tangent Ampster TV II 2 x 50 W, który zapewnia mocny i dynamiczny dźwięk. Jest to idealny wzmacniacz do każdego pasywnego systemu głośników stereo i pozwala w pełni zanurzyć się w ulubionych filmach, programach telewizyjnych i muzyce.

 

 


Dzięki wyjściu na subwoofer masz możliwość dodania do systemu audio większej liczby niskich częstotliwości, zapewniając znacznie bardziej ekscytujący i intensywny dźwięk.


Tangent Ampster TV II posiada również funkcję czuwania o niskim poborze mocy, która gwarantuje, że wzmacniacz nie marnuje energii, gdy nie jest używany. Ponadto wzmacniacz wyłącza się automatycznie po 15 minutach bezczynności, co jest funkcją przyjazną dla środowiska i wygodną.

Zaprojektowany w Danii przez firmę Tangent, znaną z innowacyjnej i wielokrotnie nagradzanej elektroniki, Tangent Ampster TV II to nie tylko mocny wzmacniacz wysokiej jakości, ale także elegancki i stylowy wygląd, który harmonijnie wtapia się w wnętrze. z dowolnym nowoczesnym systemem rozrywki domowej. Podobnie jak reszta elektroniki posiada wbudowany zasilacz, dzięki czemu jest wygodny i łatwy w użyciu.

Podsumowując, Tangent Ampster TV II to idealny wzmacniacz dla każdego, kto chce poprawić dźwięk swojego telewizora. Dzięki zaawansowanej łączności Bluetooth 5.0 HD, wejściu HDMI, wzmacniaczowi 2 x 50 W, niskiemu poborowi mocy w trybie gotowości, automatycznemu wyłączaniu po 15 minutach, wyjściu na subwoofer i eleganckiemu wyglądowi, jest to ekonomiczny, doskonały wzmacniacz. Na pewno zrobi wrażenie.

 

 

Dane techniczne


Typ: wzmacniacz stereofoniczny telewizora


Bluetooth: 5.0 AptX-HD

Wejście HDMI: HDMI ARC

Zaciski akustyczne: Słupy wiążące

Sub Out: Tak (odcięcie przy 200 Hz 12 dB/okt)


Pilot zdalnego sterowania: Tak


DAC: Wbudowany 24-bitowy, 192 kHz stereo


Znamionowa moc wyjściowa: 2 x 50 W przy 4 omach

Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz


Stosunek sygnału do szumu: > 95 dBA

Ustawienia korektora: -8 dB do +8 dB / krok 2 dB przy 120 Hz i punkt przegięcia przy 1 kHz


Automatyczne włączanie (źródła): HDMI, Bluetooth

Zasilanie: Wbudowane 100 - 240 V


Wymiary (bez nóg): szer. 195 x gł. 194 x wys. 70 mm

Waga: 1,8 kg

Produkty powiązane

Dostawa i płatność

Firmy kurierskiej DHL

Zamówienia złożone w sklepie internetowym SoundEmo możemy dostarczyć pod dowolnie wskazany adres na terenie Polski. Realizacja wysyłki towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Bezpłatnie przy odbiorze osobistym w salonie SoundEmo. Przesyłka kurierska (DHL) – 20 zł w przypadku zakupu towarów o łącznej wartości nieprzekraczającej 999 zł. W pozostałych przypadkach (od 1000 zł wzwyż) towar dostarczamy bezpłatnie.

Gotówka lub karta płatnicza/kredytowa-

Gotówka lub karta płatnicza/kredytowa przy odbiorze osobistym w salonie SoundEmo. Gotówka za pobraniem w przypadku przesyłki kurierskiej, jeżeli maksymalna wartość zakupu nie przekracza 6500 zł.

Przelew bankowy na konto

Przelew bankowy na konto nr 66 1020 4649 0000 7802 0282 3599  (Bank Polski). Numer konta zostanie również podany w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia.

Recenzje (0)

Napisać recenzję

Proszę zaloguj się lub zarejestruj do przejrzenia